Niech wszyscy mają święta

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-20 | Views: 472

„Zrób zakupy i podziel się z potrzebującym”

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa potrzebę dzielenia się dobrem z innymi.

Nasza szkoła po raz kolejny zaangażowała się w XIX edycję akcji „Niech wszyscy mają święta”, którego inicjatorem była Telewizja Kablowa PRO-ART, a współorganizatorem Stowarzyszenie Konferencji św. Wincenta a Paulo. Uczniowie naszej szkoły pełnili dyżur w sklepie Biedronce przy ulicy Głowackiego, zachęcając klientów do zakupienia dodatkowych produktów z przeznaczeniem dla osób potrzebujących. Dzięki hojności darczyńców, kosze błyskawiczne zapełniły się artykułami spożywczymi, które trafią do najuboższych mieszkańców naszego miasta. Opiekunami Szkolnego Wolontariatu są Elżbieta Bachorska i Violetta Lebda.