Na bożonarodzeniowym koncercie w Szkole Muzycznej

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-18 | Views: 510

Na zaproszenie pani Małgorzaty Handke mamy Kingi uczennicy klasy Ia cała klasa wraz z wychowawczynią Alicją Baranek i panią Dorotą Sawicką-Siudy wzięła udział 17. grudnia 2019 roku w bożonarodzeniowym koncercie, który odbył się w Szkole Muzycznej.

Koncert odbywał się  w pięknej świątecznej scenerii. Program artystyczny, który nawiązywał do tradycji bożonarodzeniowych i śpiewania kolęd prowadziła uczennica Siódemki Marta Popiel. Uzdolnieni uczniowie szkoły muzycznej zagrali na różnych instrumentach wiele standardów świąteczno-zimowych, a zaproszone dzieci mogły poznać trąbkę, akordeon, skrzypce, fortepian oraz ich brzmienie. Uczennica klasy Ia Kinga Handke pięknie zagrała na skrzypcach kolędę. Na zakończenie, i występujący i widzowie zaśpiewali kolędy. Wszyscy czuliśmy zapach choinki oraz atmosferę i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Handke za zaproszenie uczniów klasy Ia na  koncert, który wprowadził wszystkich w magię najpiękniejszych świąt.

autor: Alicja Baranek