Międzyszkolny Konkurs Kulinarny

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-06-07 | Views: 572

„Jem smacznie, zdrowo, kolorowo”

W dniu 5. czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się X Międzyszkolny Konkurs Kulinarny pod hasłem „Jem smacznie, zdrowo, kolorowo”.

Do kulinarnych zawodów zgłosiło się 6 ostrowskich podstawówek. Pierwszoklasiści mieli do wykonania kolorową, zdrową kanapkę oraz owocowego „cudaka”. Wszyscy zawodnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do działania. Wkrótce na talerzach pojawiły się przepiękne kanapki oraz fantastyczne owocowe stworki. W oczekiwaniu na werdykt jury uczestnicy obejrzeli przedstawienie pt. „Spotkanie witamin” w wykonaniu uczniów klasy 3b. Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzców, którymi zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. II miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 9, a III wywalczyli uczniowie 13. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wielkich kulinarnych sukcesów.

autor: Dagmara Stodolna