Medale na Mistrzostwach Powiatu Ostrowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-05-11 | Views: 510

Po etapie miejskim nasza drużyna biegaczy wybrała się do Raszkowa by walczyć o Mistrzostwo Powiatu Ostrowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Bieg był urozmaicony przeszkodami w postaci pagórków, pod które uczniowie musieli podbiegać podczas wyczerpującego biegu. W rywalizacji brały udział najlepsze szkoły z powiatu ostrowskiego, które uczestniczyły drużynowo jak i indywidualnie. Nasi chłopcy, którzy byli najlepsi w Ostrowie Wielkopolskim w Raszkowie zajęli wysokie III miejsce. Indywidualnie natomiast wyróżniła się Joanna Dominik, która zajmując drugie miejsce w Ostrowie również dostała się do kolejnego etapu, w którym powtórzyła swój sukces i znów dobiegła na drugiej pozycji.

Joanna Dominik tym samym będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach Wojewódzkich, które odbędą się w Żerkowie 29 maja.

Trzymamy kciuki!