VI Turniej języka angielskiego

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-04-16 | Views: 637

VI Turniej języka angielskiego Macmillan Tournament dla szkół podstawowych za nami.

W bieżącym roku do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba 19 szkół reprezentowana przez 64 uczniów. Turniej stał na wysokim poziomie czego odzwierciedleniem są punkty zdobyte przez uczestników. W kategorii klas 4-5 ponownie sukces odniosła uczennica naszej szkoły Julia Tomalak z klasy 5S zajmując wysokie 3 miejsce ex aequo z Mikołajem Wozniakiem z SP6. Gratulacje dla Julii. W kategorii klas 6-7 bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klas siódmych którzy zajęli pierwsze trzy miejsca. Dobre miejsca w obu kategoriach zajęli nasi pozostali uczniowie plasując się w połowie stawki,  Sebastian Pokładek, Tomasz Burkietowicz oraz Oliwia Kinastowska. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani upominkami oraz dyplomami. W trakcie turnieju miała miejsce ciekawa konferencja metodyczna dotycząca sprawdzianu ósmoklasisty dla nauczycieli języka angielskiego przybyłych do naszej szkoły a prowadzonej przez panią Dorotę Wysz – przedstawicielki wydawnictwa Macmillan Polska.

autor: Leszek Wiakriak