Wyjazd integracyjny klas czwartych

Categories: | Author: Ewa Bartczak | Posted: 2017-09-22 | Views: 642

Domasławice 2017

Wyjazdy integracyjne są w naszej szkole coroczną tradycją  na początku roku szkolnego. Ich celem jest między innymi kształcenie umiejętności nawiązywania właściwych relacji z rówieśnikami, integracja zespołów klasowych, a co najważniejsze – dobra zabawa !

W takiej właśnie wyprawie do Domasławic uczestniczyli  w dniu 22 września uczniowie wszystkich klas czwartych naszej szkoły. Nie był to zwykły wyjazd  ale okazja do zacieśnienia więzów i zabaw, które pomogły lepiej zintegrować grupę.  Oprócz zajęć  z pedagogiem szkolnym, które miały  charakter integracyjny i pozwoliły  uczniom i wychowawcom lepiej się  poznać  uczniowie mieli możliwość również wspólnie się bawić, co z pewnością  wpłynie pozytywnie na ich naukę i samopoczucie w nowym roku szkolnym. Spacer po lesie i park linowy  to nie jedyne atrakcje naszej wyprawy.  Podczas pobytu w Domasławicach nie  zabrakło również pysznej kiełbaski upieczonej na ognisku. Humor i dobra zabawa dopisywała wszystkim. Spędzony czas upłynął nam bardzo szybko i przyjemnie. Ten wyjazd z pewnością na długo zapisze się w naszej pamięci i będziemy go miło wspominać.

Galeria - zobacz