Uczniowie dla przedszkolaków

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-20 | Views: 357

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Jest to święto wszystkich tych, którzy bezinteresownie niosą pomoc drugiemu. Aby przybliżyć idee wolontariatu uczniowie klasy piątej „b” pod opieką Elżbiety Bachorskiej i Violetty Lebdy przygotowali przedstawienie słowno-muzyczne. Przedszkolaków ciepłymi słowami przywitała wicedyrektor szkoły Bogna Roszyk. Być dobrym, uczynnym i życzliwym. To główne przesłanie „Jarzębinki”, czyli opowieści o tym, że wielkie serce wraca do człowieka dwójnasób. Najmłodsi widzowie z Przedszkola nr 13 przenieśli się do świata, w którym człowiek jest szczęśliwy, gdy umie i chce być komuś potrzebny. Miłość płynąca z serca potrafi przezwyciężyć zło, a dobro dobrem zostaje nagrodzone. Niepodważalnym atutem przedstawienia były kostiumy aktorów oraz scenografia, dzięki którym publiczność z entuzjazmem i dużym zaciekawieniem śledziła losy bohaterów, dostarczając wielu niezapomnianych wrażeń.

Galeria - zobac