TURNIEJ ANDRZEJKOWY

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-11-26 | Views: 765

W dniu 26 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 odbył się Turniej Andrzejkowy.

Organizowany jest on corocznie przez radę osiedla  nr 7, 8  i 9. Uczestniczyły w nim dzieci klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 6 , Szkoły Podstawowej nr 7 oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” z Ostrowa Wielkopolskiego.  Po krótkiej części artystycznej  wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 pani Małgorzata Mizerna  rozpoczęła turniej,  życząc  wszystkim miłej zabawy. Jak co roku  dzieci z dużym zaangażowaniem zmagały się z różnorodnymi zadaniami  z zachowaniem reguły fair play . Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury oraz nauczyciele Siódemki Agnieszka Szewczyk i Bogna Roszyk.  Uczestnicy wykazali się dużą sprawnością  fizyczną, a uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, dodatkowo  zaprezentowali  swoje talenty wokalne. Zwieńczeniem andrzejkowych rozgrywek  był  medal  oraz słodki upominek, który otrzymał każdy uczestnik zawodów.

autor: Bogna Roszyk

Galeria-zobacz